Ελληνική Αυγή για την Κεντρική Μακεδονία - Νίκος Χρυσομάλλης: Όλοι οι υποψήφιοι του συνδυασμού

Τρίτη, 14 Μαΐου 2019 - 23:33

Με την υπ'αριθμόν 5824/2019 απόφασή του το Πολυμελές Πρωτοδικείο Θεσσαλονίκης ανακήρυξε τον συνδυασμό "Ελληνική Αυγή για την Κεντρική Μακεδονία", τον επικεφαλής και υποψήφιο Περιφερειάρχη Νικόλαο Χρυσομάλλη και τους υποψηφίους περιφερειακούς συμβούλους σε όλες τις Περιφερειακές Ενότητες της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας. 

Με την συμμετοχή τους στα εθνικιστικά ψηφοδέλτια της "Ελληνικής Αυγής για την Κεντρική Μακεδονία", δεκάδες Ελληνίδες και Έλληνες αγνόησαν την εκστρατεία λάσπης και αποκλεισμού που έχει εξαπολύσει κατά της Χρυσής Αυγής το διεφθαρμένο πολιτικό κατεστημένο και ταυτόχρονα αποτέλεσαν παράδειγμα αντίστασης και αγώνα για τους υπόλοιπους συμπατριώτες μας σε όλους τους νομούς της Κεντρικής Μακεδονίας οι οποίοι πλέον θα έχουν την δυνατότητα να εκφράσουν την στήριξή τους στον περιφερειακό συνδυασμό της Χρυσής Αυγής στις επικείμενες περιφερειακές  εκλογές στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας

Η αντίστροφη μέτρηση για να ξαναπάρουμε την Πατρίδα μας πίσω έχει αρχίσει και η νίκη της "Ελληνικής Αυγής για την Κεντρική Μακεδονία" θα είναι μεγάλη!

Ακολουθούν τα ονόματα των υποψηφίων περιφερειακών συμβούλων της "Ελληνικής Αυγής για την Κεντρική Μακεδονία" όπως αυτά ανακηρύχθηκαν από το Πρωτοδικείο Θεσσαλονίκης:

 

ΥΠΟΨHΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟI ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦEΡΕΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝOΤΗΤΑΣ ΗΜΑΘIΑΣ

ΓΕΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΒΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΙΑΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟI ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ  του   ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ                      

ΓΚΑΤΖΟΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΚΙΟΥΛΕΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΕΛΛΥ) του  ΚΑΛΛΙΣΤΡΑΤΟΥ             

ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΓΟΡΓΩΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

ΓΡΑΙΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ  του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΓΚΕ ΦΑΝΗ του ΡΗΦΑΤ

ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 

ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ ΣΟΥΜΕΛΑ (ΜΕΛΙΝΑ) του ΙΑΚΩΒΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΚΕΪΣΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΙΟΣΣΕ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΕΝΝΥ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 

ΚΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΚΕΙΜ

ΛΙΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΑΜΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΑΝΩΛΑΚΕΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΟΜΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΛΟΜΩΝ (ΣΟΥΛΗΣ) του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                     

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΩΣ

ΠΑΝΤΟΦΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΕΤΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 

ΠΙΛΙΤΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΚΕΙΜ

ΠΙΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

ΠΡΟΒΑΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 

ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

ΣΑΡΑΜΟΥΡΤΣΗ ΜΙΡΕΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΠΙΝΘΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΩΛΗΝΑΡΑ ΟΛΓΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΕΚΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

ΤΟΛΙΚΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΙΣΑΑΚ

ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ

ΤΟΜΑΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΣΟΥΡΟΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 

ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ

ΧΛΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟI ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦEΡΕΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝOΤΗΤΑΣ KIΛΚΙΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΥΤΥΧΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΟΥΡΑΤΙΟΥ

ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΕΥΤΗΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ  του ΠΑΥΛΟΥ

ΚΑΤΣΑΡΑ-ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΛΕΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΕΤΑΞΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΑΠΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΥΠΟΨHΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟI ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ

ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ  του ΙΩΑΝΝΗ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 

ΥΠΟΨHΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟI ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΟΥΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ

ΠΑΤΣΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΠΟΥΤΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 

ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΧΟΡΟΖΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΑΒΡΑΑΜ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟI ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝOΤΗΤΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του  ΜΙΧΑΗΛ

ΖΑΜΠΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 

ΚΑΨΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ